Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

15 augustus wedstrijd Jubbega gaat door

terug naar overzicht

Zaterdag, 4 juli 2020

<br> <br><br><br><br>De open wedstrijd in de Hooivaart, georganiseerd door hsv de Roodvin, gaat door in aangepaste vorm. Vanwege de coronamaatregelen heeft het bestuur besloten dat het loten plaatsvindt aan het begin van het parcours van 6. 30 tot 6. 45. Er wordt gevist van 8.00 tot 1300. We houden een maximum van 65 deelnemers aan. Er wordt dan telkens 1 steiger vrij gehouden. Na afloop wordt de prijsuitreiking aan het einde van het parcours gehouden. De federatie zal worden benaderd om de plekken te maaien. Het bestuur kan dit niet garanderen. Zorg daarom zelf ook voor het meebrengen van een heggenschaar. <br><br>Groet <br><br>Retze, namens bestuur hsv de Roodvin te Jubbega