3-9-2016 NK Feeder

Gerrit de Jongh Nederlands Kampioen Feedervissen.


Vandaag is er de NK Feedervissen gevist in het Adam-Rijnkanaal bij Tiel. Het was op de meeste plaatsen moeilijk om een visje te vangen. Deze wedstrijd was weer anders dan verwacht.

Op de de stekken waarvan men verwachte waar de winnaar weg zou komen was vandaag haast niets gevangen. De winnaar van vandaag Gerrit de Jongh kwam uit vak D en ving in totaal 8416 gram.

De nummer twee van het NK is Kees Westdorp vissend in vak B. Kees ving 5066 gram. Plaats drie was voor Jeroen Jansen. Na zijn 9e plaats op het NK stokvissen vist hij zich nu knap naar de derde plaats bij het feedervissen. Jeroen ving in vak C 2629 gram. 

Voor Fryslân was er vak winst voor Ramon Ansing met 678 gram hiermee is Ramon 4e overal geworden, er was een 2e plaats in het vak voor Anne Dirk van Assen hij had 2609 gram had 20 gram te weinig voor de vak winst.