21-9-2013 Koppel W`geest

21-09-2013

Fokke Visser en Ronis Pander winnen gescheiden Koppel H.s.v de dobber te Westergeest

De gescheiden koppelwedstrijd is van HSV De Dobber uit Westergeest is zaterdag 21 september weer gevist met 44 deelnemers, dus 22 koppels met vak A en B achter de camping ( Zwemmer ) de vrije hengel , vak C en D aan de Trekvaart hier werd gevist met de vaste stok.

Het aantal deelnemers viel een beetje tegen dit mede dankzij de andere wedstrijden die op deze datum gehouden worden, desondanks is er weer een leuke wedstrijd van gemaakt, met in alle bij twee de waters niet echt goeie vangsten.


klassering * Koppel * punten
1e * F Visser / R Pander * 3 pnt
2e * S Marra / L Marra * 7999 gr * 5 pnt
3e * G de Vries / Tj Blauw * 7929 gr * 5 pnt 
4e * J Grijpstra / J Bousma * 6 pnt 
5e * H Mulder / K Mozes * 7 pnt 
6e * J Mijnheer /  B Bove * 8 pnt 
7e * H Postuma / R vd Molen * 9 pnt