Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

13-4-2013 NOK

NOK 13 april 2013

Op wat op voorhand de eerste hele mooie zaterdag van dit voorjaar zou worden, maar achteraf niet bleek te zijn, hebben 141 sportvissers langs het Beukerskanaal gestreden om het Noord Nederlands Kampioenschap. Het traject vanaf de brug bij Steenwijk in zuidelijke richting is uitstekend geschikt voor deze grote wedstrijden.


Vooraf zijn de twijfels altijd heel groot over de kansen op veel vis. Ook nu bleek er weer veel verschil in de vangsten te zijn. In totaal is er iets meer dan 100 kg vis gevangen waarvan de winnaar, Frans van Berkel van HSV de Karper, 5614 gram heeft gevangen en bv de nummer 100 daar en tegen maar 228 gram.
Natuurlijk is dit verschil opvallend en heeft de factor geluk hier invloed op, maar deze is niet allesbepalend. Het blijft ook een kwestie van goede voorbereiding en weloverwogen keuzes maken in materiaal, aas, voer en alle zaken die van belang kunnen zijn om de vis te verschalken.

Frans van Berkel uit Heesch mocht het Kampioensbord in ontvangst nemen en zich namens Sportvisserij Oost Nederland daarmee Noord Nederlands kampioen noemen.



De volgende uit de top zijn:
2 Johannes Koning, Marum, hsv Surhuisterveen, Sportvisserij Fryslan 4338 gr
3 Peter Post, Zwiggelte, hsv Het Baarsje, HSF Groningen/Drenthe 3023 gr
4 Johannes Staal, Hemrik, hsv it Stikelbearske, Sportvisserij Fryslan 1935 gr
5 Vasco Besseling, Twist, hsv Het Baarsje, HSF Groningen/Drenthe 1605 gr 


Hieronder de 5 (vak)winnaars op de foto 

 

uitslag Voornaam Naam Plaats Vereniging Federatie uitslag Gewicht Vak nr
1 Frans van Berkel Heesch De Karper Sportvisserij Oost Nederland 1 5614 A 0004
2 Johannes Koning Marum Surhuisterveen Sportvisserij Fryslan 2 4338 D 0027
3 Peter Post Zwiggelte Het Baarsje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 3 3023 E 0023
4 Johannes Staal Hemrik Stikelbearske Sportvisserij Fryslan 4 1935 C 0012
5 Vasco Besseling Twist Het Baarsje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 5 1605 B 0004
6 Schelte Meijer Spijk Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 6 5535 A 0022
7 Johan Koning Oosterwolde De Oanslach Sportvisserij Fryslân 7 3004 E 0026
8 Gert H. Timmer Haulerwijk De Tjonger Sportvisserij Fryslan 8 2159 D 0015
9 Johannes Blaauw Rolde Rolde e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 9 1672 C 0019
10 Ronny Imminga Appingedam De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 10 1543 B 0006
11 Marinus Schievink Oldenzaal OHV Oldenzaal Sportvisserij Oost Nederland 11 3402 A 0028
12 Erwin Huisma Groningen Tynaarloo-Vries Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 12 1611 E 0025
13 Eef van de Gronde Hattem De Hengelsport Zwolle Sportvisserij Oost Nederland 13 1314 D 0002
14 Gerard Slager Rouveen Staphorst Sportvisserij Oost Nederland 14 1160 C 0017
15 Jeffrey Bakkernes Woudenberg De Karper Sportvisserij Oost Nederland 15 904 B 0007
16 Rudy Blik Siddeburen De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 16 3155 A 0019
17 Hans Wilhelm Klostermann Jever Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 17 1581 E 0018
18 Gerard Meerveld Amersfoort De Karper Sportvisserij Oost Nederland 18 903 C 0002
19 Bennie Van Huis Ter Boer De Rode Dobber Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 19 713 B 0011
20 Ko Kuiper Delfzijl Delfzijl Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 20 391 D 0007
21 Daniel Hiemstra Appingedam De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 21 3103 A 0002
22 Anouk van de Belt Zwiggelte Beilen e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 22 1470 E 0007
23 Fokke Visser Harkema De Oanslach Sportvisserij Fryslan 23 603 B 0028
24 Fred Hekkers Brummen De Karper Sportvisserij Oost Nederland 24 445 C 0021
25 Andre Kluin Hoogeveen Het Vette Baarsje Sportvisserij Oost Nederland 25 226 D 0010
26 Luc de Weerd Den Bosch De Karper Sportvisserij Oost Nederland 26 2818 A 0009
27 Sake Van der Meer Koostertille De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 27 1428 E 0029
28 Albert Meijer Wildervank De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 28 509 B 0019
29 Andre Musch Scheemda De Schaopwas Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 29 351 C 0026
30 Lieuwe Pander Drachtsercompagnie De Oanslach Sportvisserij Fryslan 30 211 D 0019
31 Cees Klungel Scheemda Westerlee Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 31 2442 A 0023
32 Peter de Vink Havelte Heno Havelte Sportvisserij Oost Nederland 32 1411 E 0014
33 Koen Raven Harkstede Tynaarloo-Vries Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 33 460 B 0016
34 Roland Kromkamp Makkinga De Tjonger Sportvisserij Fryslan 34 272 C 0011
35 Hendrik Martens Gieten De Schaopwas Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 35 157 D 0017
36 Gerard Exel Emmen Het Dobbertje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 36 2420 A 0005
37 Nick Wissink Oldenzaal OHV Oldenzaal Sportvisserij Oost Nederland 37 1376 E 0024
38 Sipke Marra Dokkum Hsv Leeuwarden Sportvisserij Fryslan 38 395 B 0010
39 Roelf van der Molen Niekerk De Oanslach Sportvisserij Fryslan 39 250 C 0003
40 Jan Jonkers Schoonoord De Voorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 40 155 D 0003
41 Patrick Honderd Westerwijtwerd De Witte Dobber Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 41 2107 A 0024
42 Jan Dikkema Overschild Tynaarloo-Vries Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 42 1357 E 0028
43 Siep Bloem Damwoude Hsv Leeuwarden Sportvisserij Fryslan 43 337 B 0013
44 Willy Kool Delfzijl De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 44 225 C 0014
45 Jan Zeephat Drachten De Oanslach Sportvisserij Fryslan 45 129 D 0014
46 Wim Smit Vroomshoop De Rietvoorn Ommen Sportvisserij Oost Nederland 46 2025 A 0012
47 Henk jr Jager Harkema De Oanslach Sportvisserij Fryslan 47 1246 E 0008
48 Henny van Bruggen Geffen De Karper Sportvisserij Oost Nederland 48 308 B 0020
49 Klaas Huisman Koekange Staphorst Sportvisserij Oost Nederland 49 112 C 0025
50 Tim Voerman Enschede VIOS Sportvisserij Oost Nederland 50 70 D 0023
51 Eize Kamminga Zuidhorn Noordhorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 51 1855 A 0025
52 Henk Hoeksma Dokkum Hsv Leeuwarden Sportvisserij Fryslan 52 1058 E 0010
53 Wilco Smit Vroomshoop De Rietvoorn Ommen Sportvisserij Oost Nederland 53 295 B 0022
54 Peter Langelo Rolde Rolde e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 54 84 C 0001
55 Pieter Hoekstra Eastermar De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 55 51 D 0004
56 Bernd Bove Twijzel De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 56 1797 A 0003
57 Willem Raven Harkstede Tynaarloo-Vries Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 57 1043 E 0027
58 Johan Hindriks Nieuw Buinen Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 58 252 B 0018
59 Richard Sanders Gieten Rolde e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 59 81 C 0013
60 Jappie Mijnheer Marum De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 60 48 D 0022
61 Jan Koops Tweede Exloermond Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 61 1690 A 0021
62 Gerrit Scholten IJsselmuiden Ons Vermaak Sportvisserij Oost Nederland 62 926 E 0015
63 Michiel Gaasendam Groningen Harkstede-Scharmer Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 63 217 B 0014
64 Jan Bart Uuldersma Slochteren Gauw Tevreden Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 64 69 C 0010
65 Foppe Bergsma Veenhuizen De Tjonger Sportvisserij Fryslan 65 1630 A 0020
66 Lammert Marra Dokkum Hsv Leeuwarden Sportvisserij Fryslan 66 586 E 0011
67 Geert Willems Uffelte Heno Havelte Sportvisserij Oost Nederland 67 194 B 0029
68 Jacob Pathuis Stadskanaal Ons Genoegen Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 68 69 C 0008
69 Fred Penterman Eefde De Karper Sportvisserij Oost Nederland 69 1517 A 0001
70 M J Cock Spijk Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 70 586 E 0022
71 Arnold Pluim Groningen Harkstede-Scharmer Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 71 184 B 0012
72 Ben Schuilingkamp Winschoten Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 72 56 C 0028
73 Arend Profijt Valthermond Valthermond Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 73 1204 A 0026
74 Wim Meulman Stadskanaal Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 74 546 E 0005
75 Roelof Kok Assen Rolde e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 75 152 B 0009
76 Jan Honderd Westerwijtwerd De Witte Dobber Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 76 30 C 0015
77 Arjen Antonise Surhuizem Surhuisterveen Sportvisserij Fryslân 77 1116 A 0029
78 Henk Boiten Heiligerlee Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 78 497 E 0021
79 Maikel Takens Finsterwolde Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 79 139 B 0015
80 Jelmer Hansma Kootstertille De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 80 15 C 0020
81 Tinus Harms Oude Pekela De Beurs Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 81 933 A 0010
82 Nico Bakkernes Woudenberg De Karper Sportvisserij Oost Nederland 82 483 E 0013
83 Egbert Van der Kamp Oldemarkt De Oanslach Sportvisserij Fryslan 83 129 B 0025
84 Harm Jagersma Drachten De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 84 15 C 0007
85 Anne van Dijk Drachten De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 85 911 A 0014
86 Gerard Jonkers Enschede VIOS Sportvisserij Oost Nederland 86 433 E 0019
87 Jan Wijbrand de Vente IJsselmuiden Ons Vermaak Sportvisserij Oost Nederland 87 97 B 0026
88 Frans Benneker Denekamp VIOS Sportvisserij Oost Nederland 88 10 C 0004
89 Rob de Valk Kiel Windeweer Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 89 806 A 0027
90 Johan Besseling Twist Het Baarsje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 90 405 E 0020
91 Bertus Hudepohl Borne OHV Oldenzaal Sportvisserij Oost Nederland 91 71 B 0021
92 Jill Verpoorte Enschede VIOS Sportvisserij Oost Nederland 92 5 C 0029
93 Fred van den Hende Stadskanaal Ter Apel Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 93 746 A 0016
94 Hans Timmer Haulerwijk De Tjonger Sportvisserij Fryslan 94 329 E 0012
95 Henk Kin Sportvisserij Oost Nederland 95 64 B 0003
96 Wim Stoel Dalfsen De Brasem Sportvisserij Oost Nederland 96 595 A 0017
97 Huub Oude Maatman Oldenzaal VIOS Sportvisserij Oost Nederland 97 287 E 0004
98 Johan Oude Breuil Losser OHV Oldenzaal Sportvisserij Oost Nederland 98 50 B 0017
99 Arnoud Verver Groningen Harkstede-Scharmer Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 99 499 A 0011
100 Gienus Bakker De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 100 228 E 0006
101 Arjan Dikkema Overschild Tynaarloo-Vries Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 101 25 B 0023
102 Geert Vos Annen T.O.G. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 102 343 A 0006
103 Piet Hasselt Zwolle De Hengelsport Zwolle Sportvisserij Oost Nederland 103 212 E 0009
104 Roelof Schippers Schoonoord De Voorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 104 20 B 0027
105 E. Jongstra De Wilp Voorwaarts Sportvisserij Fryslan 105 233 A 0007
106 Harry Voerman Enschede VIOS Sportvisserij Oost Nederland 106 139 E 0002
107 Rudy Smith Westerlee Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 107 101 E 0017
108 Dick Kruise Blijham De Blankvoorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 108 82 E 0003
109 Geert van Tellingen Zweeloo De Voorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 109 15 E 0001
110 Harm van Wijk Brummen De Karper Sportvisserij Oost Nederland 110 0 D 0028
111 Luuk de Vries Veenoord Het Dobbertje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 111 0 C 0023
112 Wiebe Rusticus Kollum De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 112 0 D 0026
113 Tinus Huisman Havelte Heno Havelte Sportvisserij Oost Nederland 113 0 D 0024
114 Henk Heeroma Oosterwolde Ons Genoegen Oosterwolde Sportvisserij Fryslan 114 0 D 0016
115 Piet van den Bemd Finsterwolde Excelsior Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 115 0 C 0005
116 Jaap Bijleveld Zwolle De Hengelsport Zwolle Sportvisserij Oost Nederland 116 0 D 0029
117 Willem Jager Harkema De Oanslach Sportvisserij Fryslan 117 0 D 0006
118 Henk Postema Tolbert De Oanslach Sportvisserij Fryslan 118 0 C 0018
119 Bert Kluinhaar Zwolle De Hengelsport Zwolle Sportvisserij Oost Nederland 119 0 C 0006
120 Hans Schurer Bakkeveen De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 120 0 A 0018
121 Grietus De Vries Gorredijk Stikelbearske Sportvisserij Fryslan 121 0 D 0008
122 Martijn Harms Nieuwe Pekela De Beurs Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 122 0 B 0024
123 Piet Kaal Dieren De Karper Sportvisserij Oost Nederland 123 0 C 0022
124 Geert van der Meer Surhuisterveen De Oanslach Sportvisserij Fryslan 124 0 D 0021
125 Co Hamans Enschede VIOS Sportvisserij Oost Nederland 125 0 D 0012
126 Pruntel Abel Uffelte Heno Havelte Sportvisserij Oost Nederland 126 0 C 0016
127 Harm Broekstra Marum Voorwaarts Sportvisserij Fryslan 127 0 B 0005
128 A Slaapplaats Idaarderadeel Sportvisserij Fryslân 128 0 E 0016
129 Andre Nijhof Brummen De Karper Sportvisserij Oost Nederland 129 0 A 0015
130 Albert Voors Erica Het Dobbertje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 130 0 C 0024
131 Arie Leyen Kootstertille De Rietvoorn K. Sportvisserij Fryslan 131 0 A 0013
132 Fred de Haan Zwolle De Hengelsport Zwolle Sportvisserij Oost Nederland 132 0 C 0009
133 Harm Duursma de Wilp Voorwaarts Sportvisserij Fryslan 133 0 D 0011
134 Jaap Cruiming Briltil Noordhorn Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 134 0 D 0005
135 C Slaapplaats Idaarderadeel Sportvisserij Fryslan 135 0 B 0001
136 Jan Roelf Schoonbeek Rolde Rolde e.o. Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 136 0 D 0001
137 Jan Zijlstra Leeuwarden Leeuwarden Sportvisserij Fryslan 137 0 B 0002
138 Robert Beernink Oldenzaal OHV Oldenzaal Sportvisserij Oost Nederland 138 0 D 0013
139 Marcel Everts Havelte Heno Havelte Sportvisserij Oost Nederland 139 0 B 0008
140 Hielke Soeten Lemmer Hsv Lemmer Sportvisserij Fryslan 140 0 D 0009
141 Dirk Hulleman Warnsveld Ons BelangZutphen Sportvisserij Oost Nederland 141 0 A 0008
142 Swier Boneschansker Groningen Westerlee Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 142 0 D 0018
143 Gert Bosman Brummen De Karper Sportvisserij Oost Nederland 143 0 C 0027
144 J H Post Klazienaveen Het Baarsje Hengelsportfederatie Groningen/Drenthe 144 0 D 0020
145 B Slaapplaats Idaarderadeel Sportvisserij Fryslân 145 0 D 0025
Totaal gewicht 100233 gram