Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

7-5-2013 1è 55+

Afgelopen dinsdag, 7 mei, is de eerste wedstrijd van het Fries Kampioenschap 55+ gevist in de Helomavaart nabij Munnikeburen.

Onder heerlijke weersomstandigheden, maar wel met een stevige wind, is er behoorlijk veel vis gevangen vanaf de steigers in de Helomavaart.
De winnaar van deze eerste wedstrijd is Henk Postema, lid van de Oanslach Harkema met ruim 13 kg.
Met bijna 12 kilo werd Lieuwe Pander van dezelfde HSV tweede.
Als winnaar van vak A, met bijna 7 kilo, wist H Snip van HSV Voorwaarts Drachten, zich naar de derde plaats te vissen.

nr * naam * woonplaats * hsv * Vaknr * Gewicht * Punten vak
1 * Henk Postema * Tolbert * de Oanslach Harkema * B2 * 13739 * 1
2 * Lieuwe Pander * Dr Compagnie * de Oanslach Harkema * C8 * 11880 * 1
3 * H Snip * Nuis * Voorwaarts Drachten * A10 * 6665 * 1
4 * Piet Alberts * Luxwoude * Opsterland * C15 * 11238 * 2
5 * Menno Hoogsteen * Drogeham * de Rietvoorn, Kootstertille * B4 * 10880 * 2
6 * Anne Y v Dijk * Drachten * de Rietvoorn, Kootstertille * A14 * 6497 * 2
7 * Geert vd Meer * Surhuisterveen * de Oanslach Harkema * B1 * 8622 * 3
8 * Klaas Kooistra * De Westerein * de Rietvoorn, Kootstertille * C14 * 7991 * 3
9 * Harm Broekstra * Blokzijl * de Rietvoorn, Kootstertille * A13 * 5722 * 3
10 * Roel vd Molen * Niekerk * de Oanslach Harkema * B8 * 7777 * 4
11 * J Snip * Nuis * Voorwaarts Drachten * C13 * 7695 * 4
12 * Gerrit v.Smirren * Wolvega * De Snoek * A15 * 5686 * 4
13 * Egbert vd Kamp * Oldemarkt * de Oanslach Harkema * C3 * 6209 * 5
14 * Hielke Soeten * Lemmer * Lemmer * B3 * 5823 * 5
15 * Rob de Regt * Drachten * Voorwaarts Drachten * A5 * 5022 * 5
16 * Alex Buitenhuis * Steenwijkerwold * de Snoek * C10 * 5778 * 6
17 * Sipke Marra * Dokkum * Leeuwarden * B12 * 5493 * 6
18 * John Bakker * Wolvega * De Snoek * A3 * 4588 * 6
19 * Jappie Mijnheer * Marum * de Rietvoorn, Kootstertille * B15 * 4818 * 7
20 * Auke Wesstra * Haulerwijk * de Tjonger * A12 * 3296 * 7
21 * Willem Schokker * Delfstrahuizen * De Snoek * C11 * 3087 * 7
22 * Sake van der Meer * Kootstertille * De Rietvoorn, Kootstertille * B11 * 3564 * 8
23 * H Jagersma * Drachten * De Rietvoorn, Kootstertille * C2 * 2622 * 8
24 * Jan Schoenmakers * Emmen * De Rietvoorn Kootstertille * A2 * 2079 * 8
25 * Teije Betten * Wolvega * De Snoek * B5 * 3364 * 9
26 * Johannes Koning * Marum * De Rietvoorn Kootstertille * C9 * 2306 * 9
27 * Henk Jager sr * Harkema * De Oanslach Harkema * A9 * 1975 * 9
28 * Roelof Hijlkema * Nijeholtpade * De Snoek * B14 * 2829 * 10
29 * Meine Kempenaar * Kollumerzwaag * Leeuwarden * C6 * 2274 * 10
30 * Wim Leuninge * Lippenhuizen * Opsterland * A1 * 1332 * 10
31 * Arie Leyen * Kootstertille * De Rietvoorn Kootstertille * B10 * 2269 * 11
32 * Tjeerd De Graaf * Wolvega * De Snoek * C5 * 1689 * 11
33 * Nol Karperien * Wolvega * De Snoek * A7 * 1178 * 11
34 * Jan Jacob de Vries * Drachten * Voorwaarts Drachten * B6 * 1572 * 12
35 * Geert v.d.Wal * Wolvega * De Snoek * C12 * 1459 * 12
36 * Wiebe Rusticus * Kollum * De Rietvoorn, Kootstertille * A4 * 1148 * 12
37 * Gerard Brandsma * Drachten * Voorwaarts Drachten * C4 * 1450 * 13
38 * Siep Woudstra * Wolvega * De Snoek * B7 * 1086 * 13
39 * Ronus Pander * Harkema * De Oanslach * A8 * 818 * 13
40 * Rinse Popma * Wolvega * De Snoek * C7 * 1308 * 14
41 * Arjen Antonisse * Surhuizum * Surhuisterveen * B9 * 880 * 14
42 * Klaas de Vries * De Hemrik * It Stikelbearske * A11 * 497 * 14
43 * Hans Timmer * Haulerwijk * De Tjonger * C1 * 484 * 15
44 * O de Vries * Drachten * Voorwaarts * Drachten * B13 * 378 * 15
45 * Henk Oosterhof * Wolvega * De Snoek * A6 * 0 * 15

De tweede wedstrijd wordt gevist in het van Harinxmakanaal nabij Midlum op 25 juni.
Hierna kan de uiteindelijke Fries Kampioen worden gehuldigd.