11-5-2013 FK Korpsen

FK Korpsen 2013

Maar liefst 22 korpsen streden vandaag om het Friese Kampienschap vanaf de vissteigers aan de Helomavaart. De onderlinge verschillen waren zeer gering maar het team Land van hsv de Oanslach (zie foto: achter; Henk Land,Henk Mulder, Klaas Mozes, voor Martin Reidsma en J.Koning. Geflankeerd door wethouder Trompetter van WestStellingwerf) wist met 2 punten verschil net boven het Evezet/v/d Meer team van hsv de Rietvoorn Kootstertille te eindigen. Het BKM Noord 2 team eveneens allen lid van hsv de Rietvoorn Kootstertille behaalde de derde plaats.Zowel de vangsten als het weer waren niet geweldig toch klonk er geen wanklank onder de deelnemers en was men uiterst geconcentreerd aan het vissen. Slechts 5 deelnemers wisten geen enkele vis te vangen. Daarentegen wist Klaas Bakker van hsv Ons Genoegen Makkum maar liefst ruim 5 kilo te vangen.