Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

10-05-2011 FK 55+ Workum


Uitslag 1e wedstrijd FK 55+ Workummer Trekvaart


 Naam-Woonplaats-Visclub-Gewicht-Plaatsnummer
1 Menno Hoogsteen Drogeham De Rietvoorn K. 3114 1 C 4
2 Piet Alberts Luxwoude Opsterland 2368 1 B 4
3 Ronus Pander Harkema De Oanslach 2247 1 A 1
4 Hans Koning Marum Surhuisterveen 2987 2 C 5
5 Geert van der Meer Surhuisterveen De Oanslach 2150 2 A 12
6 H Snip Nuis Voorwaarts 1415 2 B 2
7 Sake Van der Meer Koostertille De Rietvoorn K. 2185 3 C 2
8 Arie Leyen Kootstertille De Rietvoorn K. 1608 3 A 13
9 Harm Jagersma Drachten De Rietvoorn K. 979 3 B 5
10 Lieuwe Pander Drachtsercompagnie De Oanslach 2181 4 C 15
11 J. Snip Nuis Voorwaarts 1340 4 A 9
12 Geert Van der Wal Wolvega De Snoek 798 4 B 8
13 Teye Betten Wolvega De Snoek 1794 5 C 14
14 Henk Postema Tolbert De Oanslach 1204 5 A 3
15 Rinse Popma Wolvega De Snoek 665 5 B 1
16 Gerard Brandsma Noordwolde De Snoek 954 6 C 13
17 JanJacob de Vries Drachten Surhuisterveen 817 6 A 11
18 Egbert Van der Kamp Oldemarkt De Oanslach 648 6 B 9
19 Bauke Wesstra Bergum De Rietvoorn K. 899 7 C 6
20 Wiebe Rusticus Kollum De Rietvoorn K. 723 7 A 2
21 Geertje Veenstra Kalenberg De Rietvoorn K. 631 7 B 7
22 Anne van Dijk Drachten De Rietvoorn K. 785 8 C 3
23 Arjen Antonise Surhuizem Surhuisterveen 653 8 A 5
24 Jappie Mijnheer Marum De Rietvoorn K. 541 8 B 13
25 Jan Zeephat Drachten De Oanslach 562 9 C 11
26 Freerk Weening Twijzel De Oanslach 517 9 B 14
27 Wiepke Meines Beetsterzwaag Opsterland 333 9 A 15
28 Evert van der Kaap Marum De Rietvoorn K. 528 10 C 1
29 Hans Timmer Haulerwijk De Tjonger 404 10 B 11
30 Klaas Kooistra Zwaagwesteinde De Rietvoorn K. 278 10 A 7
31 Alex Buitenhuis Steenwijkerwold De Snoek 517 11 C 12
32 Roelf van der Molen Niekerk De Oanslach 326 11 B 16
33 J. Mutsaars Bergum Snoerke 191 11 A 10
34 Gerrit van Smirren Wolvega De Snoek 290 12 B 6
35 Auke Wesstra Haulerwijk De Tjonger 120 12 C 10
36 Tjeert de Graaf Wolvega De Snoek 91 12 A 8
37 Rob De Regt Drachten Voorwaarts 169 13 B 12
38 Albert Hofstra Gorredijk Stikelbearske 81 13 C 7
39 A.E. van der Ham Balk Bears 72 13 A 16
40 J. Bosma Sloten Bears 145 14 B 3
41 Harm Bekkema Surhuizum De Rietvoorn K. 72 14 C 9
42 Klaas de Vries Hemrik Stikelbearske 45 14 A 6
43 Henk Oosterhof Wolvega De Snoek 120 15 B 10
44 H. Broekstra Blokzijl De Rietvoorn K. 16 16 B 15
45 Hielke Soeten Lemmer Hsv Lemmer 0 17 C 8
46 W. Leuninge Lippenhuizen De Rietvoorn K. 0 17 A 14
47 Oeds de Vries Drachten Voorwaarts n.a.w. 17 A 4