7 maart schoonmaakactie

terug naar overzicht

Maandag, 5 maart 2018
WOENSDAG 7 MAART


De voorjaars-schoonmaak is weer in voorbereiding langs de steigers bij Kootstertille.

Op 7 maart zal onder verantwoording van Plaatselijk Belang Kootstertille zal als het weer dit toelaat weer een schoonmaakaktie worden gedaan langs het PM-kanaal bij de steigers in Kootstertille. Staats Bos Beheer zal op de bulten het afval opruimen. Plaatselijk Belang zal rond de brug en invalwegen opruimen en aan de belanghebbende hengelsport verenigingen wordt gevraagd om het afval langs de vissteigers op te ruimen. Medewerking zoals het afvoeren van de plastic zakken zal door de Gemeentelijk Reinigings Dienst worden gedaan. Wij hopen dat zich weer een aantal enthausiaste mensen hiervoor zullen melden zodat vele handen het werk lichter kunnen maken.

Nadere info kan worden verkregen bij Mw. Atty van der Heide in K-tille,tel: 0512 331247 of bij Arjen Antonisse, Surhuizum 0512-351757.