info 2019


info FFJ 2019

Voor wie is het:
Vissers die lid zijn (bij aanvang van de competitie) van één van de onderstaande deelnemende verenigingen.

Wat:
Vissers kunnen punten verzamelen bij een van de onderstaande 24 viswedstrijden welke georganiseerd worden door onderstaande regio vis clubs

Aftrek:
Een ieder mag 4 wedstrijden aftrekken voor de einduitslag, derhalve tellen de beste 19 wedstrijden mee in de competitie.

Punten:
1è = individueel 50 punten, bij een koppel 25 punten per visser
2è = individueel 40 punten, bij een koppel 20 punten per visser
3è = individueel 30 punten, bij een koppel 15 punten per visser
4è = individueel 20 punten, bij een koppel 10 punten per visser
5è = individueel 10 punten, bij een koppel 5 punten per visser
De punten zijn per vak ( minimaal 10 ) voor leden van de deelnemende verenigingen, mits deze bij de eerste 5 in het vak zijn geëindigd. De gewichten worden bij koppels gehalveerd.

Prijzen: Vermoedelijk prijzenschema 2019

Ik hoop wederom op de sponsors van het afgelopen jaar

1 * 275 € contant aan inleggeld van de 11 verenigingen
2 * Hengelsport H. Land te Surhuisterveen http://www.hengelsportland.nl
3 * Slagerij Menno Hoekstra te Anjum http://www.slagerijmennohoekstra.nl
4 * Rob Jansen http://www.dewitvisser.nl
5 * Wedstrijdcommissie Sportvisserij Fryslân www.visseninfriesland.nl
6 * Spro www.spro.eu
7 * Wedstrijdcommissie Sportvisserij Fryslân www.visseninfriesland.nl
8 * Hengelsport de Visvrind te Wolvega www.devisvrind.nl

Organiserende vereniging:
Elke vereniging levert de uitslagen zo spoedig mogelijk aan bij gooitzenhager@gmail.com , deze zal het in een schema vastleggen en weer retour sturen aan de deelnemende verenigingen.
Tevens worden deze geplaatst op de website www.derietvoornkootstertille.nl

Prijsuitreiking:
Dit vind plaats op een nader vast te stellen datum en plaats in het begin van 2020


Deelnemende regio clubs:
1. * H.s.v. de Dobber Westergeest
2. * H.s.v. Leeuwarden
3. * H.s.v. de Roodvin Jubbega
4. * H.s.v. Heerenveen
5. * H.s.v. Surhuisterveen e.o.
6. * H.s.v. Opsterland Gorredijk
7. * H.s.v. de Oanslach Harkema
8. * H.s.v. de Rietvoorn Kootstertille
9. * H.s.v. Ons Genoegen Makkum
10. * H.s.v. de Snoek Wolvega
11. * H.s.v. It Stikelbearske Wijnjewoude



Wedstrijden welke meetellen zijn 21 zaterdagen en 3 door de weekse dagen:

1. * 23-03-2019 Regioviswedstrijd: Individueel
2. * 30-03-2019 Westergeest: Kampioenschap Kollumerland Individueel
3. * 06-04-2019 Heerenveen: Koppel
4. * 20-04-2019 Jubbega: Koppel
5. * 04-05-2019 Leeuwarden: Koppel
6. * 18-05-2019 Gorredijk: Individueel
7. * 25-05-2019 Harkema: Individueel
8. * 31-05-2019 Vrijdag Surhuisterveen Surventobokaal: Individueel
9. * 01-06-2018 Westergeest: Open Friese Kampioenschap Koppel
10. * 10-06-2019 Pinkstermaandag Kootstertille: Individueel
11. * 15-06-2019 Kootstertille Hako: Individueel
12. * 03-07-2019 Woensdagavond Wijnjewoude: It Stikelbearske Individueel
13. * 20-07-2019 Kootstertille Koppel
14. * 17-08-2019 Jubbega: Individueel
15. * 07-09-2019 Heerenveen: Individueel
16. * 14-09-2019 Harkema: Koppel
17. * 21-09-2019 Leeuwarden: Individueel
18  * 28-09-2019 Makkum: Gescheiden Koppel
19. * 05-10-2019 Jubbega: Koppel
20  * 12-10-2019 Westergeest: Individueel
21. * 19-10-2019 Wolvega: Individueel
22. * 26-10-2019 Harkema: Individueel
23. * 02-11-2019 Leeuwarden: Koppel
24. * 23-11-2019 Kootstertille: St Nicolaas Individueel