info 2018




Voor wie is het:
Vissers die lid zijn (bij aanvang van de competitie) van één van de onderstaande deelnemende verenigingen.

Wat:
Vissers kunnen punten verzamelen bij een van de onderstaande 23 viswedstrijden welke georganiseerd worden door onderstaande regio vis clubs

Aftrek:
Een ieder mag 4 wedstrijden aftrekken voor de einduitslag, derhalve tellen de beste 19 wedstrijden mee in de competitie.

Punten:
1è = individueel 50 punten, bij een koppel 25 punten per visser
2è = individueel 40 punten, bij een koppel 20 punten per visser
3è = individueel 30 punten, bij een koppel 15 punten per visser
4è = individueel 20 punten, bij een koppel 10 punten per visser
5è = individueel 10 punten, bij een koppel 5 punten per visser
De punten zijn per vak ( minimaal 10 ) voor leden van de deelnemende verenigingen, mits deze bij de eerste 5 in het vak zijn geëindigd. De gewichten worden bij koppels gehalveerd.

Prijzen:
Vermoedelijk met een waarde van meer dan 1000 € net als vorig jaar

Ik hoop wederom op de sponsors van het afgelopen jaar
1 * 275 € contant aan inleggeld van de 11 verenigingen
2 * Hengelsport v/d Meer te Kootstertille www.hengelsportvandermeer.nl
3 * Hengelsport H. Land te Surhuisterveen http://www.hengelsportland.nl
4 * Slagerij Menno Hoekstra te Anjum http://www.slagerijmennohoekstra.nl
5 * TAAK van Zuiden Administratie en Advies te B`post http://www.taakvanzuiden.nl
6 * Rob Jansen http://www.dewitvisser.nl
7 * Wedstrijdcommissie Sportvisserij Fryslân www.visseninfriesland.nl
8 * Spro www.spro.eu
9 * Wedstrijdcommissie Sportvisserij Fryslân www.visseninfriesland.nl

Organiserende vereniging:
Elke vereniging levert de uitslagen zo spoedig mogelijk aan bij gooitzenhager@gmail.com , deze zal het in een schema vastleggen en weer retour sturen aan de deelnemende verenigingen.
Tevens worden deze geplaatst op de website www.derietvoornkootstertille.nl

Prijsuitreiking:
Dit vind plaats op een nader vast te stellen datum en plaats in het begin van 2019


Deelnemende regio clubs:
1. * H.s.v. de Dobber Westergeest
2. * H.s.v. Leeuwarden
3. * H.s.v. de Roodvin Jubbega
4. * H.s.v. Heerenveen
5. * H.s.v. Surhuisterveen e.o.
6. * H.s.v. Opsterland Gorredijk
7. * H.s.v. de Oanslach Harkema
8. * H.s.v. de Rietvoorn Kootstertille
9. * H.s.v. Ons Genoegen Makkum
10. * H.s.v. de Snoek Wolvega
11. * H.s.v. It Stikelbearske Wijnjewoude

Wedstrijden welke meetellen zijn 22 zaterdagen 3 door de weekse dagen:

1. * 24-03-2018 Regioviswedstrijd: Individueel verwerkt
2. * 31-03-2018 Westergeest: Kampioenschap Kollumerland Individueel Verwerkt
3. * 07-04-2018 Heerenveen: Koppel verwerkt
4. * 21-04-2018 Jubbega: Koppel verwerkt
5. * 28-04-2018 Leeuwarden: gescheiden Koppel Verwerkt
6. * 11-05-2018 vrijdag Surhuisterveen Surventobokaal: Individueel Verwerkt
7. * 19-05-2018 Gorredijk: Individueel Verwerkt
8. * 21-05-2018 pinkstermaandag Kootstertille: Individueel Verwerkt
9. * 26-05-2018 Harkema: Individueel Verwerkt
10. * 02-06-2018 Westergeest: Open Friese Kampioenschap Koppel Verwerkt
11. * 16-06-2018 Kootstertille Hako: Individueel Verwerkt
12. * 04-07-2018 woensdagavond Wijnjewoude: It Stikelbearske Individueel Verwerkt
13. * 18-08-2018 Jubbega: Individueel Verwerkt
14. * 01-09-2018 Heerenveen: Individueel Verwerkt
15. * 08-09-2018 Harkema: Koppel Verwerkt
16. * 22-09-2018 Leeuwarden: Individueel Verwerkt
17. * 29-09-2018 Makkum: Gescheiden Koppel Verwerkt
18. * 06-10-2018 Jubbega: Koppel Verwerkt
19 * 13-10-2018 Westergeest: Individueel Verwerkt
20. * 20-10-2018 Wolvega: Individueel Verwerkt
21. * 27-10-2018 Harkema: Individueel Verwerkt
22. * 03-11-2018 Leeuwarden: Koppel Verwerkt
23. * 24-11-2018 Kootstertille: St Nicolaas Individueel