Kalender 2018

WEDSTRIJDKALENDER 2018

Nationale Teamcompetitie Zoetwatervissen (6 wedstrijden)
1e/2e Teamcompetitie Zoet za 31-mrt - zo 1-apr Beukerskanaal Steenwijk
3e/4e Teamcompetitie Zoet za 5-mei - zo 6-mei Noord Hollandskanaal (Neck-Spijkerboor)
5e/6e Teamcompetitie Zoet za 29-sep - zo 30-sep Lateraalkanaal Horn
 
Nationale Teamcompetitie Zoetwatervissen Dames + U20 (4 wedstrijden)
1e/2e Teamcompetitie Zoet za 22-sep - zo 23-sep Kanaal door Voorne
3e/4e Teamcompetitie Zoet za 13-okt - zo 14-okt Landsmeer (2 vakken A10, 2 vakken bocht) 

NationaleTeamcompetitie Zoetwatervissen Feeder (6 wedstrijden)
1e/2e Teamcompetitie Feeder za 24-mrt - zo 25-mrt Amsterdam-Rijn Kanaal Tiel
3e/4e Teamcompetitie Feeder za 23-jun - zo 24-jun Harinxmakanaal Leeuwarden
5e/6e Teamcompetitie Feeder za 6-okt - zo 7-okt Lateraalkanaal Horn

Nationale Topcompetitie Karper (4 wedstrijden)
1e Topcompetitie Karper vrij 20-apr t/m zo 22-apr Otheense Kreek, Terneuzen
2e Topcompetitie Karper vrij 25-mei t/m zo 27-mei Bernisse, Nissewaard
3e Topcompetitie Karper vrij 29-jun t/m zo 1-jul Urkervaart, Noordoostpolder
4e Topcompetitie Karper vrij 5-okt t/m zo 7-okt Lage Vaart, Almere

Open Nationale Kampioenschappen Zoetwatervissen
Open NK Heren 55- en 55+ za 25-aug Prinses Maximakanaal (industrieterrein De Brand) Den Bosch Open NK Feeder za 1-sep Noord Hollandsch Kanaal (Akersloot - Heiloo)
Open NK Dames za 1-sep Noord Hollandsch Kanaal (Akersloot - Heiloo)
Open NK Junioren za 8-sep Beukerskanaal Steenwijk
Open NK Teams za 15-sep Noord Willemskanaal, Vries
Finale Fed. Clubkampioenschap za 27-okt Pr. Margrietkanaal Kootstertille

Vliegvissen
1e selectie Vliegvissen zo 15-apr Baggelhuizen (forel)
2e selectie Vliegvissen zo 27-mei Ronde Bleek (forel)
3e selectie Vliegvissen zo 1-jul Schellinkhout (witvis)
4e selectie Vliegvissen zo 9-sep Merwede (witvis)
Finale NK Vliegvissen zo 7-okt n.n.b.

Federatieve selecties Zoetwatervissen deadline: allen vóór 1 augustus 2018 vervist 

Topsportgala za 17-nov 
 
Internationale wedstrijden Zoetwatervissen 
 
NLPODU vrij 23-mrt - zo 25-mrt Beukerskanaal
Walterland za 14-apr - zo 15-apr Hongarije
WK Feeder Korpsen (Clubs) ma 21-mei - zo 27-mei Wit Rusland
WK Korpsen (Clubs) ma 28-mei - zo 3-jun Hongarije
EK Vliegvissen di 5-jun - ma 11-jun Zuid Bohemen, Tsjechië
WK Veteranen zo 10-jun - zo 17-jun Kroatië
WK Feeder zo 1-jul - zo 8-jul Ostellato, Ferrara,Italië
Meerlanden Zoet vr 6-jul - zo 8-jul Italië EK Senioren zo 15-jul - zo 22-jul Slovenië
WK Junioren/Beloften zo 29-jul - za 4-aug Cavo Lama,Modena, Italië
WK Dames ma 20-aug - zo 26-aug Polen
WK Senioren ma 3-sep - zo 9-sep Portugal
WK Vliegvissen ma 17-sep - zo 23-sep Comano Terme, Trentino, Italië
WK Karper di 18-sep - za 22-sep Servië
Interland N/D Heren vrij - zo Nederland
Interland Junioren do 18-okt - zo 21-okt
Interland Feeder (N/B/D) za - zo

Nationale wedstrijden Kust- en Bootvissen

Penn Teamcompetitie Kustvissen onder auspiciën van Sportvisserij Nederland 
 
1e Teamcompetitie Kust za 24-mrt Hoek van Holland
2e Teamcompetitie Kust za 28-apr Wijk aan Zee
3e Teamcompetitie Kust za 15-sep Westkapelle
4e Teamcompetitie Kust za 13-okt Katwijk
5e Teamcompetitie Kust za 15-dec Westkapelle

Overige nationale wedstrijden Kust- en Bootvissen
1e selectie boot zo 8-apr Scheveningen Federatief selectie Open NK za 14-apr optie datum! Noord/Midden/Zuid
2e selectie boot zo 22-apr uitwijk 6-mei Scheveningen
Open NK Kust Junioren+Dames za 5-mei Domburg
NK Boot zo 27-mei Neeltje Jans
1e TC Junioren + Dames za 22-sep Zoutelande, Kustlicht / Domburg, 7 Golven
1e TC Boot zo 4-nov Vlissingen, De Pirate
2e TC Boot zo 18-nov Neeltje Jans, Big Marlin
Open NK Kust Heren za 24-nov Noordwijk
2e TC Junioren + Dames za 1-dec Domburg, 7 Golven / Westduin, Piet Hein
3e TC Boot zo 9-dec Vlissingen, De Pirate

Internationale wedstrijden Boot- en Kustvissen
Meerl.Boot (Nationscup) do 10-mei - zo 13-mei Neeltje Jans, Maatje Adriana
WK Korpsen Kust za 19-mei - za 26-mei Catanzaro, Italië
WK Bootvissen za 15-sep - za 22-sep Setubal, Portugal
WK Junioren Kust za 6-okt - za 13-okt Gandola, Portugal
WK Kust dames/heren za 20-okt - za 27-okt Conwy, Wales
Interland kust vr 9-nov - zo 10-nov Zoutelande, Kustlicht/Westkapelle Aardappeldal